Szkoła w mediach - Szkoła Podstawowa nr 7 w Gliwicach

BIULETYN INFORMACYJNY URZĘDU MIEJSKIEGO W GLIWICACH

Warto wiedzieć, co słychać w Gliwicach... * w gospodarce i na ulicach * w lokalnym prawie * w kulturze, sztuce.
Referat Prasowy Urzędu Miejskiego w Gliwicach, ul. Zwycięstwa 21, tel. 32/238-54-09, faks 32/231-99-01,
e-mail: kp@um.gliwice.pl, www.gliwice.eu
We wszelkich sprawach zasygnalizowanych w Biuletynie Informacyjnym Urzędu Miejskiego wyjaśnień udziela
Marek Jarzębowski, rzecznik prasowy prezydenta Gliwic, tel.: 32/239-12-89, 693-629-991,
e-mail: rzecznik@um.gliwice.pl

Biuletyn Informacyjny Urzędu Miejskiego w Gliwicach - 24 stycznia

Wręczenie nagród

Szkoła Podstawowa nr 7 zaprasza na uroczystość wręczenia nagród laureatom IX Powiatowego Konkursu Plastyczno-Literackiego "Gliwice - przyjedź i zobacz" oraz na pokonkursową wystawę prac.

W listopadzie ubiegłego roku uczniowie podstawówek dostarczyli prace plastyczne na temat Gliwic oraz związany z nią rymowany wiersz własnego autorstwa. Celem konkursu było rozwinięcie wśród najmłodszych poczucia przynależności do lokalnej społeczności oraz rozbudzenie zainteresowań historią, architekturą, zabytkami i współczesnymi osiągnięciami miasta. Uroczystość odbędzie się w czwartek, 26 stycznia, w Urzędzie Miejskim w Gliwicach (hol przy dawnej Sali Sesyjnej). Początek o godzinie 13.30. (as)