Zwiastuny 2014 - Szkoła Podstawowa nr 7 w Gliwicach

GLIWICKA GALA MŁODYCH TALENTÓW – ZWIASTUNY 2014

W tym roku nagrody Prezydenta Miasta Gliwice zostały przyznane 19 uczniom naszej szkoły.
Nasi Laureaci zostali nagrodzeni za osiągnięcia ogólnopolskie

jak i międzynarodowe w dziedzinie twórczo-literackiej oraz plastyczno-literackiej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!!

Nasze Młode Talenty :

JAKUB LUDWIG KL. 6A
II
miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno – Literackim „Z lokomotywą w tle”.

NATALIA IWANOW KL. 6A
II
miejsce Wojewódzki Konkurs Internetowy „Młodzi o ważnych sprawach”.

Nauczyciel prowadzący: Pani Monika Najda

WERONIKA PAWLIKOWSKA KL. 5D
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego „ Antologia Poezji Dziecięcej”.

Nauczyciel prowadzący: Pani Justyna Drewniok

SZYMON KLOŚ KL. 2B
I
miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „WODA I ŻYCIE” organizator Fundacja Ziemia i My.

DOMINIKA HEREŹNIAK KL.2B

Nauczyciel prowadzący: Pani Jolanta Willner

JOANNA MIĘDZIK KL. 6B
II
miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno –Literackim „Mój pomysł na zdrową ziemię” .

Nauczyciel prowadzący: Pani Marzena Michaliszyn

NATALIA SOBEL KL. 5C
II
miejsce w konkursie literacko – językowym o zasięgu wojewódzkim „List do św. Mikołaja”.

Nauczyciel prowadzący: Pani Grażyna Kozub

ZOFIA POTOCKA KL. 4C
III
miejsce w Wojewódzkim Konkursie Twórczości Dzieci i Młodzieży MDK BYTOM.
Wyróżnienie w projekcie ogólnopolskim Centrum Nauk w Warszawie „Stracić głowę dla nauki”.
III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Magia Słowa” Związek Literatów Polskich Warszawa.

MATYLDA OLASZ KL. 4A
III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literacko Plastycznym „ Mój Czarodziejski Zwierzak”

Stowarzyszenie z Pazurem – Kraków.

IGOR BARAN KL. 4A
I

JAKUB PLECH KL.5C
II m
iejsce w Konkursie literacko-plastycznym o zasięgu ogólnopolskim
„Odjazdowo bo rowerowo” ŚIR.

ZBIGNIEW DRZEWIECKI KL. 5C

ALEKSANDRA POLEWKA KL.5C
III
miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Moje Boże Narodzenie” MDK GDYNIA.

ANNA OLSZAK KL. 4C
II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno Literackim – Warownia Rycerzy Pszczyńskich.
II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Malowane Słowem” Klub Kultury Zamość.

REMIGIUSZ BARANOWSKI KL. 6C
Wyróżnienie Malowane Słowem – Literacki Konkurs Ogólnopolski. Stowarzyszenie Literackie Wrocław.

HANNA BOROWIECKA KL. 5C
III m
iejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim Magia Słowa – Stowarzyszenie Literackie Wrocław.

ANIELA TROJANOWSKA KL. 4C
Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego ZABOOKOWANI W SZTUCE

– Teatr Sztuk w Jaworznie.
I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literackim: Recepty Polonistyczne na Kłopoty Matematyczne.
Laureatka i zdobywczyni statuetki Złotego Pióra w Ogólnopolskim Konkursie Literackim:
Słowem Malowane – Związek Literatów Polskich – Warszawa.

NATALIA GAWLIK KL. 4C
I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „ Jest tyle dróg co w świat prowadzi”

Fundacja Bez Barier – Wałbrzych.
/ Reprezentantka Śląska w zlocie integracyjnym z młodzieżą niepełnosprawna „ Bez barier” Wałbrzych  czerwiec 2014/.
Wyróżnienie w projekcie ogólnopolskim ZABOOKOWANI W SZTUCE – Teatr Sztuk w Jaworznie.
III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim Opowieści z morskich fal… MDK Gdańsk.

KAROLINA ANUSZEWSKA KL.
5C
II m
iejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Jest tyle dróg co w świat prowadzi”

NATALIA SOBEL KL.5C
III m
iejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie
„Moja Ulubiona Postać Bajkowa”.
II m
iejsce w Międzynarodowym Konkursie na Projekt Kartki i Życzenia Świąteczne Oravskie Stedisko.
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim na Komiks

– „Piękno drzemiące w wulkanach” MDK Złotoryja & Muzeum Złota.

Nauczyciel prowadzący: Pani Anna Hora-Lis