Oferta - ZSP11

W przedszkolu
PRZEDSZKOLE OFERUJE:
  • 5 nowocześnie wyposażonych sal dla dzieci z łazienkami
  • duży, zadrzewiony ogród wyposażony w bezpieczne urządzenia z atestami do zabaw ruchowych dla dzieci
  • opiekę logopedyczną dla dzieci z wadami wymowy oraz pomoc psychologiczno-pedagogiczną dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
  • własną kuchnię oraz wyżywienie: trzy posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek – 6,00 zł.).
  • wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, stale podnoszącą swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w warsztatach, szkoleniach oraz kursach.
  • wspólne świętowanie nauczycieli, rodziców i dzieci w ramach uroczystości:  Pasowanie na przedszkolaka,  Dzień Matki i Ojca, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Dziecka, Mikołajki, Jasełka, Spotkania wigilijne, festyn rodzinny i uroczyste Pożegnanie starszaków.
  • współpracę z rodzicami.
  • poznawanie najbliższego środowiska lokalnego w współpracy z Szkołą Podstawową nr 7, z pobliskim Komisariatem Policji, Biblioteką przy ul. Toszeckiej i Milenium, Poradnią Pedagogiczno - Psychologiczną, Ośrodkiem Pomocy Społecznej, Schroniskiem dla zwierząt na Sośnicy - Gliwice oraz Nadleśnictwem Brynek.
  • udział w licznych konkursach międzyprzedszkolnych oraz akcjach ekologicznych.
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 11
w Gliwicach